Zamówienia na sprzęt komputerowy, sprzęt IT - przetargi.info

by Randa Pawel

Sklep komputerowy, RTV, AGD

Jak wybrać dobry repeater Wi-Fi? Wzmacniacz Wi-Fi, zwany również repeaterem lub ekstenderem, może okazać się przydatnym urządzeniem w zbudowaniu sieci bezprzewodowej w domu, mieszkaniu lub biurze. W przypadku, gdy sam router ma niewystarczający zasięg, repeater pozwoli go rozszerzyć.

POCO F4 GT - premiera potężnego gamingowego smartfona Najnowszy smartfon POCO wkracza w kategorię smartfonów gamingowych. Szereg udogodnień i dedykowanych graczom funkcji czyni F4 GT wyjątkowo interesującą pozycją. Co do zaoferowania ma ten interesujący smartfon?

Jaki ekran wybrać? Laptopy, smartfony, tablety Planujesz zakup urządzenia mobilnego i nie wiesz, jaki wyświetlacz spełni Twoje oczekiwania? Dziś postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości. OLED, IPS, Retina, czas reakcji - po przeczytaniu tego tekstu poznasz wszystkie kluczowe pojęcia ze świata ekranów.

Hulajnoga czy rower elektryczny - który pojazd jest odpowiedni dla Ciebie? Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie wiesz, jaki pojazd elektryczny wybrać dla siebie? Oferta hulajnóg i rowerów elektrycznych stale się powiększa, postaramy się więc ułatwić wybór urządzenia, które będzie dla Ciebie odpowiednie.

Wybierz najlepszy komputer dla siebie - PC czy laptop? Laptopy i desktopy mogą spełniać dokładnie te same funkcje lub służyć całkowicie innym celom. Jak wybrać nie tylko odpowiedni rodzaj, ale i model urządzenia, które spełni Twoje oczekiwania?

Mac Studio nowym królem wydajności? Co oferuje Mac Studio? Czy wykorzystanie autorskich M1 Max oraz M1 Ultra to dobra zmiana po procesorach Intela? Formuła ta okazała się przynosić sukcesy w notebookach Apple. Mac Studio jest więc zapewne tym, czym miał być ogromny Mac Pro.

Premiery potężnych laptopów MSI z procesorami Intel 12 generacji W marcu 2022 MSI zaprezentowało swoje najnowsze, flagowe laptopy z procesorami Intel Core 12 generacji. Kierowane są do graczy, twórców kreatywnych, a nawet inżynierów. Która seria przemawia do Ciebie najbardziej?

Hulajnogi elektryczne Motus taniej z kodem! Czas przesiąść się z auta na hulajnogę. Ciesz się wiosną z promocją na hulajnogi elektryczne Motus!

Aparaty w smartfonach - jak wybrać najlepszy? Na co więc zwracać uwagę przy wyborze smartfona, aby wybrać ten z najlepszym aparatem w danym przedziale cenowym? Dziś poznasz kilka technicznych terminów, które pomogą Ci zrozumieć świat fotografii.

Zamawianie sprzętu komputerowego

Informacja na temat sposobu dokonywania zakupów sprzętu komputerowego.

ROK 2022

Zamawianie sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbywa się zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 202/2020 §3 „Procedura zamawiania sprzętu komputerowego”:

Wypełnienie wniosku o zakup sprzętu komputerowego (zał._do_ZR_nr202/2020) przez zamawiającego

opis przedmiotu zamówienia - zgodny ze Standardem sprzętu komputerowego według załącznika do Zarządzenia Kanclerza nr 9/2020 ,

krótkie uzasadnienie potrzeby zamówienia sprzętu,

aktualna liczbę komputerów będących na polu spisowym jednostki,

aktualna liczbę pracowników zatrudnionych w jednostce na postawie umowy o pracę.

Podpisanie wniosku przez kierownika jednostki / komórki organizacyjnej / projektu.

Akceptacja wniosku w celu weryfikacji przez Dział Wsparcia IT – Zespół Serwisu (tel. 71 36 80 494, pok. -114Z).

Potwierdzenie środków finansowych, dysponenta/administratora budżetu – MPK.

Uzyskanie kontrasygnaty Kwestora.

Akceptacja/zatwierdzenie wniosku przez Decydenta/Kierownika Pionu.

Złożenie pisma do Centrum Informatyki bud. Z pok. 107, przyjęcie do realizacji (Dyrektor CI).

Przyjmowanie wniosków przypada w kolejnych miesiącach i trwa do ostatniego (roboczego) dnia miesiąca, po którym następuje przygotowanie do procesu przetargu nieograniczonego. Procedura z realizacją w przypadku przetargów unijnych trwa ok. trzy miesiące.

Sprzęt komputerowy przekazany będzie przez firmę bezpośrednio do Centrum Informatyki. Sprzęt zostanie zaewidencjonowany w systemie oraz przygotowany pod względem wymogów informatycznych uczelni.

Osoba wymieniona we wniosku zostanie poinformowana o możliwości odbioru sprzętu.

Wstępnie opisana faktura będzie do odbioru w Kancelarii Ogólnej.

Uwaga / ważna informacja:

Wnioski na zakup sprzętu komputerowego, które muszą być fakturowane w bieżącym roku kalendarzowym (m.in. ze środków na zakupy inwestycyjne na cele związane z badaniami naukowymi) będą przyjmowane jedynie do końca października.

Przydatne linki:

Zamówienia na sprzęt komputerowy, sprzęt IT - przetargi.info

Używamy plików cookie na tej stronie, aby Twoja wizyta na niej była jak najbardziej wygodna. Przekazując nam anonimowe informacje o korzystaniu z witryny, pomagasz nam ją ulepszać i pomagać ci w bardziej skuteczny sposób. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na naszą privacy policy .

Poniżej przedstawiamy aktualne zapytania, jak również wyniki przetargów publicznych na dostawę sprzętu komputerowego. Jeżeli Twoja firma zajmuje się dostawą komputerów, lub dostawą oprogramowania to tutaj znajdziesz najnowsze informacje. Lista bazuje na 10.000 źródłach, które są monitorowane codziennie przez nasz dział. Tender Service pomaga w dotarciu dokładnie do tych zamówień na sprzęt komputerowy, które są interesujące dla Twojej firmy. Optymalizację robimy za pomocą kodów CPV oraz słów kluczowych.

Przekonaj się sam! Zarejestruj się na niezobowiązujący 14-dniowy test, i zacznij zdobywać zlecenia.

Oferty podświetlone na zielono pochodzą z sektora prywatnego, poniżej 30 tys EUR.

Leave a Comment