Play. Największa sieć komórkowa w Polsce

by Randa Pawel

Porównaj telefony i oferty 24 sieci komórkowych

Telefony za 0 zł idealne na Dzień Dziecka w Orange Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Dziecka? Orange podpowiada – kup mu nowoczesnego smartfona lub smartwatcha i nie […]

Nowy Play dla firm bez limitu GB i prędkości! Play wprowadził nową ofertę Play dla firm. Możesz w niej liczyć na w pełni nielimitowany pakiet internetowy, który nigdy nie […]

Idealny prezent dla dziecka w Plusie! Idealny prezent dla najmłodszych w Plusie. Kup zegarek GJD.06 z lokalizatorem dla dziecka. Bądź z nim w stałym kontakcie! Zegarek […]

Telefonia komórkowa. Ranking ofert operatorów (05/2022)

Ranking operatorów telefonii komórkowej na dzień 01.05.2022 to pełne zestawienie najciekawszych ofert na rynku. Serwis PanWybierak regularnie analizuje ceny abonamentów oraz inne warunki – promocje, rabaty, upusty czy dodatki ze strony firm. W ten sposób powstaje ranking najciekawszych ofert na telefon dla klientów, którzy planują wybór abonamentu.

Artykuł aktualizowany na dzień 01.05.2022 r.

Analiza ofert na telefony komórkowe – abonamenty ze smartfonami i same umowy – to ranking, który powstaje w oparciu o dane oceniane przez serwis Pan Wybierak. Analitycy tej porównywarki usług telekomunikacyjnych rekomendowanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej dokonują oceny poszczególnych propozycji operatorów. Dzieje się to pod kątem: cen, promocji, warunków dodatkowych. Uwzględniane są również zasięgów oraz innych czynników decydujących o tym, która oferta telefonu komórkowego będzie najlepsza. W ten sposób odpowiadamy m.in. na pytania:

Czym różnią się oferty operatorów telefonii komórkowej?

Jakie najciekawsze propozycje mają Orange, Plus, Play, T-Mobile i wirtualni operatorzy?

Które aktualne promocje i rabaty na internet wyglądają szczególnie interesująco?

W ten sposób serwis Pan Wybierak tworzy porównanie ofert telefonii komórkowej uwzględniającej zarówno powszechnie znane marki jak i mniejsze – w tym wirtualnych operatorów.

Zapewniamy nie tylko porównanie cen abonamentów – w oparciu o podobne założenia – ale też możliwość bezpośredniego zamówienia usługi online. Po przeanalizowaniu tego zestawienia możesz złożyć je przez internet. Można również zrobić to kontaktując się z analitykami serwisu Pan Wybierak, którzy odpowiedzą na ewentualne wątpliwości.

Porównywarka cen usług telekomunikacyjnych Pan Wybierak jest w pełni bezpłatna. Wybierając obsługę specjalistów oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również czas potrzebny na np. spotkanie w biurze obsługi klienta.

Jak wygląda ranking operatorów telefonii komórkowej?

Zestawienie najciekawszych naszym zdaniem ofert opracowane przez zespół serwisu PanWybierak.pl to aktualizowany na bieżąco ranking, który obejmuje wszystkie wiodące marki na rynku. Podlega regularnej aktualizacji. System jest automatycznie poszerzany o najnowsze oferty operatorów telefonii komórkowej – dzięki temu wiesz, jaki abonament będzie najkorzystniejszy.

Która firma ma najlepsze oferty na telefon komórkowy do 35 zł miesięcznie?

Cena abonamentu na telefon komórkowy – jak pokazują badania operatorów – kluczowym czynnikiem dla osób, które rozważają umowę z operatorem. Jakie są najciekawsze oferty telefonii uwzględniające same usługi i mieszące się w granicy do 35 zł?

Taka kwota wystarczy, by zapewnić korzystne warunki nawet w zaskakująco niskiej cenie. Rozwiązanie bardzo budżetowe zapewnia lajt mobile. W ramach oferty Nr 1 można liczyć na nieograniczone rozmowy oraz SMS-y i MMS-y. To aktualnie zdecydowanie najtańsza opcja na rynku. Kosztuje 24,99 zł miesięcznie.

Jeśli nieco podwyższyć miesięczny budżet na telefonię komórkową, zestawienie staje się bardzo szerokie, a klient może swobodniej analizować oferty. Nie brak tu paradoksów. Telefon komórkowy w premium MOBILE w opcji Freedom2 kosztować będzie 24,7 zł miesięcznie i – co szczególnie ważne – nie wiąże się z długotrwałą umową i zapewnia 20 GB internetu mobilnego. Z drugiej strony jest np. Vectra, która zapewnia dodatkowo ciekawy pakiet interesujących płatnych pakietów, ale przy 30 GB internetu mobilnego kosztuje więcej – 29,99 zł.

Wniosek? Jak pokazuje ranking telefonii komórkowej, operując w budżecie na poziomie do 35 zł warto zwrócić szczególną uwagę na zapewniany przez operatorów internet mobilny – po pozostałe czynniki rankingowej są na zbliżonym poziomie.

Która firma oferuje najlepsze abonamenty komórkowe do 50 zł miesięcznie?

A gdyby podwyższyć budżet na usługi telefoniczne i – jak robi coraz więcej Polaków – operować nim na poziomie ok. 50 zł? Paradoksalnie, do propozycji lajt mobile i 30 GB internetu za 24,99 zł miesięcznie nie przebija nikt – żaden z operatorów nie zbliża się do aż tak dużego pakietu sieciowego. Zazwyczaj jednak ten sektor oferty cenowej na poziomie 50 zł miesięcznie akceptują np. przedsiębiorcy oraz firmy zamawiające telefony służbowe – internet mobilny pozostaje ważny (choć w sytuacji, gdy ktoś przebywa długo w biurze może wykorzystywać firmowe Wi-Fi, więc potężny pakiet GB nie jest potrzebny), ale liczy się też np. roaming. Stąd wyróżnia się propozycja Play. W ramach SOLO M, abonament telefonii komórkowej zapewnia – przy cenie 45 zł – 40 GB internetu mobilnego oraz 5,26 w ramach roamingu. Drugi z tych czynników jest wyższy niż konkurencyjne oferty.

Zaskakująco na tym tle wygląda z kolei Plan Mobilny Orange. 40 zł miesięcznie to jedna z najwyższych cen na rynku – podobnie wygląda koszt aktywacyjny na poziomie 50 zł. Jednocześnie ten lider rynku zapewnia – jak wszyscy konkurenci – nielimitowane minuty oraz SMS-y i MMS-y oraz… zaledwie 4 GB internetu. To zdecydowanie mniej niż większość firm. Podobną politykę cenową w tym względzie ma T-Mobile. Jak widać – największe i najbardziej rozpoznawalne marki o bardzo dobrym zasięgu krajowym wyraźnie bazują na sile marki, a niekoniecznie na cenie czy innych walorach oferty.

Jak zamówić abonament telefoniczny online?

Wykorzystując naszą porównywarkę możesz nie tylko ceny abonamentów Play, Plus, Orange T-Mobile z operatorami wirtualnymi i kablówkami. Wystarczy, że wybierzesz jedną z ofert online: zamówisz ją przez internet lub w ramach telefonu z infolinią serwisu Pan Wybierak.

0 0 votes Article Rating

Play. Największa sieć komórkowa w Polsce

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się siecią telefonii komórkowej w Polsce, która łączy nowoczesne technologie i ogromne możliwości. Już 15 mln abonentów w całej Polsce zdecydowało się skorzystać z oferty Play. Świadczymy szeroką gamę usług dla Klientów indywidualnych i biznesowych – urządzenia z abonamentem i bez abonamentu, spersonalizowane oferty dla przedłużających umowę i nowych użytkowników, Internet bezprzewodowy, stacjonarny, elastyczny i na kartę, dostęp do telewizji internetowej. Zobacz, co zyskasz, dołączając do Play?

Smartfony, laptopy, modemy, konsole do gier – sprawdź ofertę urządzeń Play

W sklepie internetowym Play znajdziesz wszystkie urządzenia, których potrzebujesz! Z abonamentem czy bez abonamentu? Od ręki czy na raty? To Ty decydujesz, jaka forma jest najlepsza, a my dostarczamy wyjątkowy sprzęt, skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Najnowsze smartfony i telefony, smartwatche, laptopy i tablety, routery, urządzenia audio, konsole do gier i wiele więcej! Zakup sprzętu elektronicznego w Play jest prosty, szybki i bezpieczny. Gwarantujemy szeroki asortyment najnowszych produktów, szybką dostawę i wyjątkowe promocje dla przedłużających umowę i nowych Klientów.

W ofercie Play znajdziesz produkty renomowanych marek, takich jak m.in. Samsung, Huawei, Motorola, Xiaomi, Apple, Oppo i wiele więcej. Już dziś sprawdź ofertę nowoczesnych urządzeń!

Abonament, karta, Mix czy oferta dla juniora? Wybierz ofertę na miarę Twoich potrzeb

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie mobilność, dlatego w Play nieustannie ulepszamy naszą ofertę usług telekomunikacyjnych i aplikacji, Internetu i telewizji online. Nasze usługi są w zasięgu 99% Polaków!

Intensywnie rozbudowujemy sieć 4G LTE Ultra, w zasięgu której jest już 93% Polaków, nowoczesny standard telefonii komórkowej i Internetu 5G oraz oferujemy klientom innowacyjne rozwiązania, takie jak telewizja internetowa Play NOW dostępna w cenie abonamentu, Netflix – płacę z Play czy HBO GO na telewizory, smartfony i tablety. Szeroka gama rozwiązań w ramach abonamentu, usług na kartę i Play dla Firm pozwala dostosować ofertę do swoich potrzeb i wymagań.

Play to także superszybki Internet stacjonarny ze stałą prędkością przesyłania danych nawet do 600Mb/s. Nowoczesny router Wi-Fi o dużym zasięgu, który jest podłączony kablem do szybkiej sieci, to gwarancja stabilnego łącza, które sprawdzi się do gier, wideo oraz pobierania i wysyłania dużych plików. Internet stacjonarny to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników i rodzin, w których aktywnie korzysta się z komputerów, smartfonów, tabletów czy konsol. Dowiedz się więcej o Internecie stacjonarnym w PLAY.

Z aplikacją Play24 możesz zarządzać swoimi usługami i pakietami niemal z każdego miejsca, doładować telefon na kartę oraz regulować płatności korzystając z Google Pay, Apple Pay lub BLIKA. Play24 to jedna z najlepiej ocenianych aplikacji w Apple Store oraz Google Play.

Zajrzyj do świata rozrywki i technologii z Play Expert!

Szukasz odpowiedzi na pytanie, jaki jest najlepszy smartfon do robienia zdjęć? Zastanawiasz się, co nowego w Amazon Prime, a może rozważasz, czy lepiej wybrać Internet stacjonarny, czy mobilny? Zajrzyj do Play Expert!

Play Expert to prawdziwie eksperckie centrum wiedzy, rozrywki, kultury i technologii stworzone z myślą o naszych użytkownikach. To właśnie tu znajdziesz opinie o najnowszych urządzeniach, sprawdzisz, co warto obejrzeć w telewizji internetowej, zobaczysz, jak wypadł test popularnego smartfona. Podzielimy się z Tobą przepisem na idealne selfie i przetestujemy, jaki sprzęt i Internet sprawdzi się na home office. Nie umknie nam żadna nowość i nowinka!

Dedykowana sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami użytkowników, przygotowana przez ekspertów Play, pozwoli Ci rozwiązać problem bez konieczności oczekiwania na połączenie z konsultantem.

Leave a Comment